Rodoma 1–16 iš 992

Turistavimas

„High Peak“ termosas 1L 41471

Turime sandėlyje

14.51
Kodas: T0611
Svoris 0.5 kg
Gamintojas

Produkto tipas

Kuprinės ir krepšiai

Leiskitės į savo keliones su puikiu draugu – mūsų kuprinių kolekcija. Mūsų kuprinės, sukurtos siekiant komforto ir funkcionalumo, yra įvairių dydžių ir stilių, kad atitiktų jūsų kelionių poreikius. Nesvarbu, ar tai dienos žygis, ar ilgesnis žygis, raskite idealią kuprinę, kurioje lengvai susinešite būtiniausius daiktus ir įrangą.

Turizmo apranga ir aksesuarai

Pasiruoškite bet kokiai vietai su mūsų specialiai kurtais drabužiais ir aksesuarais. Nuo greitai džiūstančių ir drėgmę sugeriančių drabužių, apsaugančių jus vykdant veiklą lauke, iki universalių kelionių aksesuarų, tokių kaip kelioninės pagalvės ir pakavimo kubeliai, kurie maksimaliai padidina jūsų komfortą ir patogumą – turime viską, ko reikia, kad kelionės įspūdžiai būtų įsimintini.

Turizmo reikmenys

Naršykite mūsų asortimentą būtiniausių daiktų, kurie turėtų būti kiekvieno keliautojo rinkinyje. Nuo kelioninių tualeto reikmenų ir pirmosios pagalbos rinkinių iki nešiojamųjų įkroviklių ir universalių adapterių – pasiruošėme bet kokiai nenumatytai situacijai, kuri gali kilti kelionės metu.

Lauko baldai

Išnaudokite visas savo nuotykių lauke galimybes su mūsų patogiais ir patvariais lauko baldais. Nesvarbu, ar tai būtų lengvos ir kompaktiškos stovyklavietės kėdės, ar sulankstomi stalai iškyloms, siūlome įvairių baldų variantų, kad galėtumėte stilingai atsipalaiduoti ir mėgautis nuostabiu poilsiu lauke.

Palapinės

Patirkite stovyklavimo džiaugsmą su mūsų aukštos kokybės palapinių pasirinkimu. Nuo erdvių šeimyninių palapinių iki lengvų kuprinių palapinių – mūsų kolekcija atitinka visus stovyklavimo stilius ir poreikius. Būkite tikri, kad rasite tobulą pastogę, kuri leis jums jaustis patogiai per naktis po žvaigždėmis.

Kitos turistavimo prekės

Atraskite įvairių produktų, kurie pagerins jūsų turizmo patirtį. Nuo nešiojamų vandens filtrų ir kompaktiškos maisto ruošimo įrangos iki navigacijos įrankių ir lauko žaidimų – mūsų įvairus asortimentas turi tų papildomų daiktų, kurie pakels jūsų nuotykius.

Mūsų turizmo parduotuvėje pirmenybę teikiame kokybei, funkcionalumui ir patogumui. Bendradarbiaujame su žinomais prekių ženklais, žinomais dėl savo įsipareigojimo tobulėti lauke, užtikrindami, kad gausite aukščiausios klasės produktus, kurie lydės jus kiekvienoje žvalgyboje. Nesvarbu, ar esate patyręs keliautojas, ar pradedantysis nuotykių ieškotojas, mūsų Turizmo skyrius laukia jūsų atradimų. Pasiruoškite kitam pabėgimui ir pradėkite kelionę!